Köszönjük támogatóinknak SZJA 1% felajánlásukat. A befolyt összeget táncverseny rendezésére fordítottuk. Adószámunk: 18303889-1-02

Aktuális

Siklós Luca napi táncverseny eredmények

2015 . december 13.

gyerek 1 kezdő latin:

Varga Levente -Antal Evelin 13.hely

Szebényi Andor- Kovács Dóra 9.hely

Volnhofer Valér - Bérces-Nagy Sára 8.hely

Takács Tamás - Kulcsár Henriett 4. hely

Barkaszi Dávid - Ambach Zsófia 3. hely

Sonntag Zétény - Mészáros Míra 2 . hely

Gyerek 2 kezdő latin :

Szabó Dominik - Várhegyi Ingrid 6 hely

Volnfofer Valér - Sonntag Csenge 6. hely

Antal Levente - Mészáros Míra 2. hely

Junior újonc latin:

Faragó Attila- Tirk Zsófia 6.hely

Bíró Balázs- Galambos Laura 5. hely

Junior kezdő latin :

Karacs Arnold - Mészáros Nóra 2. hely

Gyerek 1 újonc latin:

Sonntag Zétény - Szabó Veronika 4. hely

Pál Dominik - Kramm Boglárka 12. hely

Junior szóló lány latin:

Galambos Laura 2.hely

junior kezdő standard:

Varga Bálint- Kerner Kata 3.hely latin 4. Hely

Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!


Luca napi táncverseny Siklós 2015.12.13.

Varga Bálint-Kerner Kata Siklós

gyermek kezdő latin BRONZÉREM


junior kezdő standard BRONZÉREM


Garai kupa Szekszárd 2015. november 21.

Varga Bálint-Kerner Kata

gyermek standard kezdő Aranyérem

gyermek latin kezdő Bronzérem

Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!

iDance kupa 2015. november 16. eredményei:


Auvalszki András-Hottó Lili felnőtt C latin ARANYÉREM!

Rákóczy Zsombor-Józsa Janka ifi C standard ARANYÉREM!

Varga Bálint-Kerner Kata gyerek kezdő latin EZÜSTÉREM!

Gratulálunk a táncosoknak!



IDance Kupa Pécs 2015.05.09


Eredmények:

Szabó Ákos-Czakó Rebeka Tímea ( Ametiszt )
Junior Tíztánc Ranglista 4.hely!

Rákóczy Zsombor-Józsa Janka ( Ritmo )
Junior II. C latin 2. hely, standard 6. hely. Junior Tíztánc Ranglista 11. hely

Barkaszi Bálint-Kozma Zorka ( Adria-Szigo )
Junior l D Standard 3. hely
Junior l D Latin 4. hely



LászlóVill Kupa 2015,04,18. Székesfehérvár


Szabó Ákos-Czakó Rebeka ( Ametiszt Kaposvár )
Junior standard ranglista: 5. hely


Rákóczy Zsombor-Józsa Janka ( Ritmo Pécs )
Ifjúsági Latin C osztály: 2.hely
Junior standard ranglista: 8.hely

Rákóczy Zsombor-Józsa Janka X. Gemenc kupa Tolna


Junior II. D ST - 3.hely, Ifi D ST 3. hely,
Junior II. C 2. hely és Ifi C 7. hely.

Ezzel az eredménnyel az Országos Latin Ranglistán a 6. helyen vannak, a Standard és a tíztánc Ranglistán a 9. helyen állnak.
Az eredményhez gratulálunk, további sok sikert kívánunk!



Varga Bálint-Kerner Kata VIII. Garay Kupa - Gyerek kezdő standard 1. helyezés, Gyerek II. kezdő latin 7. helyezés Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!


Szolnok Euroline Kupa 2015.03.14

Rákóczy Zsombor-Józsa Janka ( Ritmo TSE ) páros: Standard táncok Junior II. D - 2. hely és magasabb korosztályban - Ifjúsági D - 1.hely.



Gratulálunk a táncosoknak, további sok sikert kívánunk!

Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokság 2015.03.07-én rendezték meg a neves versenyt Kaposmérőn. A Kozármislenyi Tornádó TSE tagjai kiemelkedő eredményeket értek el:

Junior II. B Latin:
Aranyérem: Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea ( Ametiszt TSE)

Junior II. B Standard:
Aranyérem: Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea

Ifjúsági D Standard:
Aranyérem: Szabó Ákos-Skrut Birtney ( Adria-Szigo KTSE )

Junior II. C Latin:
Aranyérem: Rákóczy Zsombor, Józsa Janka ( Ritmo SE)

Junior II. D Standard:
Aranyérem: Rákóczy Zsombor, Józsa Janka

Junior I. D Latin:
Bronzérem: Kántor Zsombor Imre, Takács Babett Fanni ( I Dance Stúdió )

Junior I. D Standard:
Ezüstérem: Kántor Zsombor Imre, Takács Babett Fanni

Gyerek II. D Latin:
Aranyérem: Barkaszi Bálint, Kozma Zorka ( Adria-Szigo KTSE )
Bronzérem: Tóth Martin, Fodor Rebeka Jázmin

Gyerek II. E Standard:
Aranyérem: Barkaszi Bálint, Kozma Zorka
Bronzérem: Tóth Martin, Fodor Rebeka Jázmin





Szeretettel gratulálunk, további sok sikert kívánunk minden táncosunknak, köszönjük a felkészítést a táncpedagógusoknak: Jancsi Zsoltnak, Hornyák Hajnalkának, Dudley Katának és Józsa Jánosnak!

VI. Kner Kupa eredmények

VI. Kner Kupa Mezőtúr 2014.04.05.
Szabó Ádám-Kovács EszterJunior II.B tíztánc OB 5. hely
Szabó Ákos-Czakó Rebeka Junior II.C tíztánc OB 2. hely
Szabó Robin László-Hottó Lili D standard junior I. 4. hely
D standard junior II. 2. hely
Tíztánc OB 2. hely
 
VII. Forma Kupa Algyő 2014.04.12.
 
Szabó Ákos-Czakó Rebeka C junior II. standard 1. hely
C junior II. latin 4. hely
C ifi standard 2. hely
C ifi latin 12. hely
Junior I-II. Ranglista 9. hely
 
Szabó Robin László-Hottó Lili D standard junior I. 3. hely
D standard junior II. 4. hely
C junior I. latin 4. hely
 
Szabó Ákos-Skrut Britney D ifi standard 6. hely
D ifi latin 1. hely
D felnőtt standard 5. hely
D felnőtt latin 3. hely
 
Barkaszi Bálint-Bálványosi Fanni E gyerek II. latin 3. hely
D gyerek II. latin 5. hely
Gratulálunk, további sok sikert kívánunk! <-- Vissza Tovább -->