Köszönjük támogatóinknak SZJA 1% felajánlásukat. A befolyt összeget táncverseny rendezésére fordítottuk. Adószámunk: 18303889-1-02

Aktuális

2016. december 18-án a Diabelli és a Tornádó táncosai Csömörön társastánc versenyen vettek részt, melyen az alábbi kiváló eredmények születtek

Gyerek I. Kezdő latin:

Mészáros László - Jarjabka Heléna 3. hely

Schweier Robin - Diószegi Daniella 4. hely

Várda Jakab - Szabó Boglárka 5. hely

Gyerek I. Kezdő Szóló latin:

Pintér Dóra 3. hely

Gyerek II. Kezdő Szóló latin:

Antal Evelin 5. hely

Mihovics Zsófia 6. hely

Füke Rebeka 7. hely

Gyerek II. Közép-haladó latin:

Sipos Zsombor - Titz Lili 1. hely

Takács Tamás - Kulcsár Henriett 2. hely

Antal Levente - Karacs Rebeka 3. hely

Szebényi Andor - Kovács Dóra 4. hely

Volnhofer Valér - Mihovics Zsófia 5. hely

Pajkos Márk - Lencz Kinga 6. hely

Junior II Közép-haladó latin:

Biró Balázs - Miklósa Kinga 1. hely

Junior II Haladó latin:

Barkaszi Dávid - Ambach Zsófia 1. hely

Diószegi Marcell - Szinger Eszter 3. hely

Gratulálunk a táncosoknak és köszönjük a felkészítést

Jancsi Zsolt, Király Balázs, Pomaházi Tamás táncpedagógusoknak!

Tarrné Rácz Judit
Tornádó TSE elnök

Szigo Kupa - Szentlorinc 2016.05.21

Rákóczy Zsombor-Józsa Janka eredményei:

Felnott B Standard 4.hely

Ifjúsági B Standard 4. hely

Felnott B Latin 2. hely

Ifjúsági B Latin 4. hely


2016.03.12-én szombaton Kaposmérőn rendezték meg az MTASZ versenytánc Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokságát, ahol két párunkkal három érmet gyűjtöttünk a Tornádó TSE színeiben.

Eredményeink:

Rákóczy Zsombor - Józsa Janka - Ifjúsági standard EZÜSTÉREM - Ifjúsági latin BRONZÉREM

Barkaszi Bálint - Jeges Jázmin Mirjám - Junior I. standard 7.hely - Jun. I. latin BRONZÉREM

Ugyanezen a napon rendezte meg az MLTSZ Kaposváron a Területi Kvalifikációs Versenyt, amelyen Barkaszi Bálint - Jeges Jázmin Mirjám Je t'aime című rumba kűrrel indultak, és "A" kategoriában arany minősítést kaptak.

Vasárnap szintén Kaposmérőn tartották a Szabadidősport Nyugat-Magyarország Területi Bajnokságot, ahol a "Tánciskolások" között 11 párosunk indult, remek helyezéseket értünk el:

Szabó Dominik - Várhegyi Ingrid - Gyermek Újonc Latin - 7. hely

Barkaszi Dávid - Ambach Zsófia - Gyermek I. Kezdő Latin - ARANYÉREM

Takács Tamás - Kulcsár Henriett - EZÜSTÉREM

Sonntag Zétény - Mészáros Míra - BRONZÉREM

Szebényi Andor - Kovács Dóra - 5. hely

Varga Levente - Antal Evelin - 6. hely

Antal Levente - Karacs Rebeka - Gyermek II. Kezdő Latin - ARANYÉREM

Volnhofer Valér - Sonntag Csenge - EZÜSTÉREM

Faragó Attila - Tirk Zsófia - Junior Újonc Latin - ARANYÉREM

Bíró Balázs - Galambos Laura - EZÜSTÉREM

Galambos Laura junior haladó szóló latin kategóriában is megmérette magát, 4. lett.

Hétfőn Zalaegerszegen a IV. Press Dance Kupán Barkaszi Bálint - Jeges Jázmin Mirjám párosunk vett részt, bronzéremmel távoztak:

Junior I. Standard - 6. hely

Junior I. Lati - BRONZÉREM

Mindenkinek gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Siklós Luca napi táncverseny eredmények

2015 . december 13.

gyerek 1 kezdő latin:

Varga Levente -Antal Evelin 13.hely

Szebényi Andor- Kovács Dóra 9.hely

Volnhofer Valér - Bérces-Nagy Sára 8.hely

Takács Tamás - Kulcsár Henriett 4. hely

Barkaszi Dávid - Ambach Zsófia 3. hely

Sonntag Zétény - Mészáros Míra 2 . hely

Gyerek 2 kezdő latin :

Szabó Dominik - Várhegyi Ingrid 6 hely

Volnfofer Valér - Sonntag Csenge 6. hely

Antal Levente - Mészáros Míra 2. hely

Junior újonc latin:

Faragó Attila- Tirk Zsófia 6.hely

Bíró Balázs- Galambos Laura 5. hely

Junior kezdő latin :

Karacs Arnold - Mészáros Nóra 2. hely

Gyerek 1 újonc latin:

Sonntag Zétény - Szabó Veronika 4. hely

Pál Dominik - Kramm Boglárka 12. hely

Junior szóló lány latin:

Galambos Laura 2.hely

junior kezdő standard:

Varga Bálint- Kerner Kata 3.hely latin 4. Hely

Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!


Luca napi táncverseny Siklós 2015.12.13.

Varga Bálint-Kerner Kata Siklós

gyermek kezdő latin BRONZÉREM


junior kezdő standard BRONZÉREM


Garai kupa Szekszárd 2015. november 21.

Varga Bálint-Kerner Kata

gyermek standard kezdő Aranyérem

gyermek latin kezdő Bronzérem

Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!

iDance kupa 2015. november 16. eredményei:


Auvalszki András-Hottó Lili felnőtt C latin ARANYÉREM!

Rákóczy Zsombor-Józsa Janka ifi C standard ARANYÉREM!

Varga Bálint-Kerner Kata gyerek kezdő latin EZÜSTÉREM!

Gratulálunk a táncosoknak!





Tovább -->